Lohkva Lasteaed sai 10-aastaseks

Tea Pendla, Lohkva Lasteaia direktor

1.09.2010 oli kauaoodatud päev, mil uksed avas lastele lasteaiamaja Lohkvas. Tänaseks on meie lasteaial oma nägu, mille kujunemisse on oma jälje jätnud kõik need inimesed, kes siin aastate jooksul on töötanud ja loomulikult ka lapsed.
September oli meie lasteaia sünnipäevakuu, millesse mahtus palju põnevaid tegevusi: Naerulindude rühma eestlapsed ja töötajad jätsid oma käejälje saali seinal sirguvale lasteaia puule, sünnipäevalapsele valmistati laste poolt toredad kingitused. 30. septembril tegutsesid lapsed sünnipäevakuu lõpetuseks erinevates mängutubades: muusikatuba, lilletuba, teatrituba ja nutituba õues. Põneva hommikupooliku lõpetuseks kogunesime kõik lipuväljakule, kus rühmad andsid üle oma kingitused, laulsime koos meie muusikaõpetaja Laura poolt värskelt loodud lasteaia sünnipäevalaulu, lapsed said kingituseks lasteaia logoga helkurmärgi ja lõunaajal sõime imemaitsvat sünnipäevatorti. Meie toredad tegemised on järelvaadatavad Lohkva Lasteaia Facebooki lehel.
Tänusõnad töötajatele ütles vallavanem Aare Anderson Jaago Käsitöötalus toimunud tänuüritusel. Haridus- ja Teadusministeeriumi tänukirja panustamise eest alushariduse arengusse said meie õppejuht Anneli Mõtsmees, logopeed Ülle Viltrop ja direktor Tea Pendla. Tartumaa Omavalitsuste Liit tänas maakondlikul tasandil tehtud töö eest muusikaõpetaja Laura Väljaotsa ja õpetaja Elina Karu. Jagus ka valla tänukirju ja lasteaia tänukirju ning kõik töötajad said sünnipäevakingiks lasteaia logoga omanimelise tassi.
Meie vallas on lasteaia töötajad väärtustatud ja see on parimaks motivaatoriks, et teha oma igapäevatööd rõõmu ja pühendumisega.