NÖBININADE ”TOOLIDE PIDU”

Autorid: Lohkva Lasteaia Nöbininade rühma meeskond

Peo pidamiseks ei ole tarvis kindlat tähtpäeva- kui on idee siis tuleb see teostada. Nii tegi 01.02.2023 ka Lohkva lasteaia Nöbininade rühm, kus uitmõttest muusikatunnis sai alguse tooliteemaline pidu.

Jaanuarikuu viimasel päeval kutsusid õpetajad lapsevanemaid ja lapsi üllatuspeole, et tutvustada neile meie igapäevaseid tegevusi.

Vanemad kogunesid saali ning otsisid koos lapsega endale sobiva tooli. Muusikaõpetaja  juhendamisel mängisid lapsed koos vanematega erinevaid toolimänge. Pidulised liikusid muusika saatel toolidel ning lapsed esitasid toolidel seistes laulu “Jääpurikas”.  Enim rõõmu ja elevust tekitas toolidega tants ja ”kuristiku mäng”.

Rõõmsameelse peopäeva lõpetasid  tänusõnad ja tunnistused vanematele, mis tõendas  ”Nöbininade rühma 6 klotsi  I astme koolituse” läbimist.

Tooliteemaline ühisüritus läks lastele, vanematele ning õpetajatele väga korda. Selline pidu toimus Nöbininade rühmas esmakordselt, kindasti kavatseme sarnast üritust ka tulevikus teha.